ســـبد خریـد
سبد خرید شما خالی ست
محیط طباطبایی: به نظر من، کتاب بیش از درس و معلم به انسان می آموزد. من نُه دهم معلومات خود را از کتاب آموخته ام و یک دهم را از معلم و درس.

نام شما:
ایمیل شما:
ایمیل دوست شما:
پیام شما:
انتشار تفسیر حکیم، نوشته حجت الاسلام والمسلمین انصاریان
740 بازدید
1393/7/28

انتشار تفسیر حکیم، نوشته حجت الاسلام والمسلمین انصاریان

در آستانه ماه محرم جلد اول تفسیر حکیم تالیف مفسر شناخته شده کشورمان استاد حسین انصاریان منتشر شد

 به گزارش نشر حبیب، روابط عمومی موسسه فرهنگی دارالعرفان گفت: در آستانه ماه محرم جلد اول اثر ارزشمند و گرانسنگ تفسیر حکیم اثر مفسر گرانقدر حضرت استاد حسین انصاریان شامل تفسیر سوره حمد و آیات 1 تا 39 سوره بقره توسط مرکز نشر دارالعرفان از چاپ خارج شد.

این روابط عمومی افزود : تفسیر حکیم اثر جدید استاد انصاریان است که در پرتو عنایات حق در 30 جلد تالیف و منتشر خواهد شد. 8 جلد این اثر تالیف شده که در موسسه فرهنگی دارالعرفان در حال ویرایش و تحقیق و آماده سازی است که انشاءالله در ماه های آینده به زیور طبع آراسته خواهد شد.

 روابط عمومی دارالعرفان اضافه کرد: طبق آنچه در مقدمه این اثر آمده است سیاق این تفسیر متفاوت با تفاسیر دیگر قرآن است و طبق نظر مولف گرانقدر آن، با بررسی جنبه های مختلف علمی، به گونه ای که مرهمی بر دردهای جامعه و جلوه ای از نکته های جامع و دقیق قرآن برای اهل علم باشد به رشته تحریر درآمده است.

در این تفسیر بر خلاف شیوه متداول بسیاری از تفاسیر که به بحث های لغوی و یا ادبی و دیگر موضوعات بسیار پرداخته شده است، ضمن دقت نظر در این گونه مباحث برای مفهوم گیری از آیات، به بحث های کلیدی آیات قرآنی که در حقیقت هدف نزول این کتاب آسمانی است پرداخته شده است.

منبع : خبرآنلاین

 

لطفا چند لحظه صبر نماييد