ســـبد خریـد
سبد خرید شما خالی ست
امام صادق(ع) خطاب به مفضل بن عُمر: بنویس و علم خود را میان برادرانت منتشر ساز، پس هرگاه از دنیا رفتی کتاب‌هایت را برای فرزندانت به ارث بگذار، زیرا زمانی خواهد آمد که مردم جزء با کتاب هایشان همدم و همنشین نشوند.

نام شما:
ایمیل شما:
ایمیل دوست شما:
پیام شما:
 جدیدترین کتاب‌هایی که در فهرست خرید وزارت ارشاد قرار گرفتند
1,125 بازدید
1393/4/9

جدیدترین کتاب‌هایی که در فهرست خرید وزارت ارشاد قرار گرفتند

دبیر هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت ارشاد عناوین کتاب‌هایی را که به‌تازگی در فهرست خرید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته‌اند اعلام کرد.

 به گزارش نشر حبیب : «مصطفی امیدی» با اعلام خبر برگزاری نشست هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مصوبات صورت‌جلسات 515 و 516 این هیات را اعلام کرد.

 
وی گفت: در این مصوبات، عناوین جدید‌ترین کتاب‌هایی که در فهرست خرید هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته‌اند ارایه شده است که در سامانه اینترنتی معاونت امور فرهنگی این وزارتخانه بارگذاری شده است. 
 
به گفته امیدی، عموم ناشران می‌توانند ضمن مراجعه به این سامانه، برای انواع مراحل خرید کتاب خود اقدام کنند. فرصتی که برای مراجعه ناشران به منظور انجام مراحل خرید کتاب در نظر گرفته شده است، حداکثر تا پایان مهرماه سال جاری تعیین شده است. 
 
عناوین جدیدترین کتاب‌هایی را که در فهرست هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته‌اند می‌توان در اینجا مشاهده کرد.
 
منبع : ایبـــنا
 
لطفا چند لحظه صبر نماييد