ســـبد خریـد
سبد خرید شما خالی ست
پیامبراکرم(ص): گاه مومنی از جهان در گذرد وتنها یک برگ کاغذ از خود به میراث بگذارد که دانشی برآن نوشته باشد، همان یک برگ پرده ای میان او و آتش دوزخ خواهد افکند.

نام شما:
ایمیل شما:
ایمیل دوست شما:
پیام شما:
تقدیرآیت‌الله العظمی سبحانی از مسوولان نمایشگاه کتاب
960 بازدید
1393/2/24

تقدیرآیت‌الله العظمی سبحانی از مسوولان نمایشگاه کتاب

آیت‌الله العظمی جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید با ارسال نامه‌ای از زحمات و تلاش‌های سیدعباس صالحی رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، تقدیر و تشکر کرد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این مرجع تقلید در نامه خود ضمن برشمردن نقاط قوت بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواستار تداوم یافتن این اقدامات در دیگر دوره‌های نمایشگاه کتاب شد.

در متن این نامه آمده است:‌

دانشور گرامی جناب مستطاب آقای صالحی

رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران

سلام علیکم

تلاش‌های میمون و مبارک شما در هر چه بهتر برگزار کردن نمایشگاه کتاب تهران، مورد تقدیر و تشکر است.

بر حسبِ اخبار افراد مورد وثوق، بحمدالله نمایشگاه امسال، مزایایی داشت مانند رعایت شئون اخلاقی و حجاب و عفاف، برگزاری نماز جماعت‌های با شکوه ظهر و عصر و مغرب و عشاء، مراقبت بر عرضه کتاب‌ها و نادر بودن کتاب‌های مشکل‌دار، ایجاد فضای معنوی و اخلاقی، برگزاری نشست‌های علمی فراوان، پرهیز از امور غیر متناسب با محیط کتاب و علم.

اینجانب از حضرتعالی و همکارانتان تشکر می‌کنم و امیدورام در سال‌های آینده نمایشگاه هر چه بهتر برگزار شود و این اقدامات خوب و پسندیده تداوم یابد.

قم- موسسه امام صادق(ع)

      جعفر سبحانی

لطفا چند لحظه صبر نماييد